خیانت مردان

Posted on Posted in مشاوره خانواده
مشاوره خیانت
مشاوره خانواده
۰۲۱۲۲۸۳۱۲۴۲

دلائل خیانت مردان چیست؟چرا یک مرد به همسرش خیانت میکند؟چرا وقتی در رابطه با مردان هستیم دچار خیانت آنها میشوید ؟

چرا مردان خیانت میکنند ؟ همیشه این سوال ذهن اشخاص مخصوصا خانمها را درگیر میکند ، چرا مردان خیانت میکنند ؟ به راستی علت خیانت در مردان چیست ؟ آیا وقتی بیشتر و عمیقتر فکر و بررسی میکنید ، در نهایت پی خواهیم برد که زنان این مردان در اغلب اوقات دارای ظاهر و اخلاق بهتری نسبت به معشوقه یا شخص سوم دارند !!!! و این همیشه مورد سوال است ، پس چرا فلان مرد خیانت کرد ؟ چرا فلان مرد دوست دختر داشت ؟ چرا فلانی زن و بچه خود را رها کرد؟و در جواب فقط میتوان گفت ، علتها زیادی وجود دارد تا یک مرد خیانت کند

 

 

، البته تمامی این مقاله به این معنا نیست که شما باید با تمام وجود در تمام زندگی مراقب باشید مرد زندگیتان خیانت نکند زیرا به عقیده روانشناسان مردان واقعی هیچگاه خیانت نمیکنند و عومل خیانت فقط در مردانی ظاهر میشود که ریشه در نوجوانی یا جوانی آنها داشته و زمینه خیانت در آنها وجود دارد و معمولا اینگونه مردان دچار تنزل در رفتار خود هستند و از نادیده گرفته شدن میترسند و همیشه سعی دارند با افرادی باشند که آنها را تشویق نموده و اعتماد به نفسشان را بالا ببرد ، ولی برعکس مردانی وجود دارند که خود اعتماد به نفس کافی دارند و نیازی به شخص سوم در جهت ایجاد اعتماد به نفس ندارند ، اما سوال اینجاست ، مگر خانواده این مردان ، زن و فرزندانشان، به آنها اعتماد به نفس نمیدهند؟؟؟

 

 

 

 

 

در جواب میتوان به رفتارهای خانواده بعد از گذشت چند سال از زندگی اشاره کرد معمولا خانمها و آقایان با گذشت چند سال از زندگیشان فکر میکنند در حق همسر خود تمام کارهای لازمه را انجام داده اند !!! و همسرشان یک فکر خوان است و نیازی برای به زبان آوردن آنچه فکر میکنند نیست!!!مثلا تمجید از ظاهر همسر ، تمجید از کارهایی که همسرشان آنها را به خوبی انجام میدهد ، یا مثلا کارهایی که همسرشان بسیار حرفه ای ماهرانه میتواند انجام دهد ، و همین موضوع باعث میشود به محض ورود شخص سوم ، مرد زندگیتان با شنیدن تعریف و تمجید و ایجاد اعتماد به نفس از طرف او ، به سمت او کشیده شده و اینجاست که فاجعه شروع میشود !!!!!!

مشاوره خانواده ، درمان استرس
لزوم مشاوره در زندگی، مشاوره خانواده،خیانت
٠٢١٢٢٨٣١٢۴٢

زیرا بنیان خانواده ای که سالها برای حفظ بنیانش زحمت کشیده شده ، در عرض کمتر از چند ماه شاید هم چند روز از بین میرود ، و لی در عین حال هستند مردانی که از طرف همسران خود مرتب در حال سرویس دهی ، اعتماد به نفس ، و کلا همه چیز زندگی شان کامل است ولی باز هم خیانت در زندگیشان دیده میشود ، این نوع مروان تنوع طلب هستند که در مقالات بعدی به تفسیر آنها نیز میپردازیم، اینجا فقط در مورد علل خیانت و مردان خیانت کار صحبت خواهیم کرد ، همان طور که گفتیم نادیده گرفته شدن ، مقایسه با مردان دیگر از لحاظ مالی ، ظاهر …. و عدم صحبت راجع به توانا یی های یک مرد او را تا مرز خیانت پیش میبرد و به محض ورود اولین شخصی که در زندگی بتواند این موارد را از وی دریافت کند ، مسلما قید زن و فرزندان خود را میزند ، حتی اگر همسر او بسیار زیباتر و بهتر از شخص سوم باشد و این سوالی است که بسیاری از افراد پس از مورد خیانت قرار گرفتن از خود میپرسند ، چرا من ؟ مگه من چی کم داشتم؟ مگه من به اندازه کافی خوب نبودم ؟ مگه او من را دوست نداشت ؟؟

درمان استرس ،،مشاوره خیانت استرس درمانی ،اصطراب
مشاوره خانواده
٠٢١٢٢٨٣١٢۴٢
مشاوره تهران و شهرستان
مشاوره حضوری و تلفنی

؟و سوالاتی از این دست…. اما همیشه هم این عوامل ذکر شده باعث خیانت نمیشوند گاهی عوامل بیرون مثل قرار گرفتن یک همکار خانم تمام وقت یا پرستار کودک یا هر نوع برخورد با جنس مخالف که در نهایت به قول قدیمیها ، پنبه و آتش در کنار هم قرار گرفته اند و باید از ایجاد چنین عواملی تا حد امکان جلوگیری نماید ، و البته در کنار همه عوامل ذکر شده عوامل شخصی دیگری نیز وجود دارد که باعث ایجاد خیانت میشود مثلا عدم ارتباط درست جنسی یا بیش از حد متوقع بودن در رفتارهای جنسی یا انتطار بیش از حد از لحاظ ظاهری از همسر داشتن نیز جزو عوامل خیانت میباشند .

مشاوره طلاق با متخصص مشاور طلاق منطقه1 یک-02122831242
مشاوره طلاق با متخصص مشاور طلاق منطقه۱ یک-۰۲۱۲۲۸۳۱۲۴۲

ارائه رَآه کار مناسب توسط کارشناسان گروه روانشناسان چاره

مشاوره تلفنی و حضوری

٠٢١-٢٢٨٣١٢۴٢

مشاوره تهران ،شهرستان ،خارج کشور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *