مشاوره خانواده نوجوانان

مشاوره خانواده نوجوانان

Posted on Posted in مشاوره خانواده

مشاوره خانواده نوجوانان

مشاوره خانواده نوجوانان از دیرباز تا به امروز به دلیل متفاوت شدن نسل زندگی در زندگی روزمره و جدید شیوه ارتباطی نوجوانان و راه و روش های زندگی آنها هم بسیار متفاوت با گذشته می‌باشد.
به طوری که در عصر جدید با توجه به قابلیت های فراوان در زندگی امروزی نوجوانان زندگی پر خطر تری را نسبت به تمام اقسام مختلف سنی دارا می باشند.
زیرا در این سنت استخوان‌بندی زندگی نوجوان و پایه زندگی او در این صحنه کمتر و برای پرتاب به نسل آینده آماده‌ تر می‌شود و اگر در این بازه سنی نوجوان راه اشتباه برود باید به‌ سرعت جلوی آن را گرفت اما توجه داشته باشید که مشاوره خانواده نوجوان این را در نظر دارد که پیشگیری بهتر از درمان می باشد و قبل از اینکه اتفاقی بخواهد در زندگی نوجوان پیش آید بهتر است والدین نوجوان خود را به مشاوره خانواده نوجوان برده تا از هر گونه اتفاقی در زندگی او جلوگیری کند.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

مشکلات نوجوان چه مواردی می باشد:

۱_ مشکل جنسی و سن بلوغ
۲_ارتباط نادرست با دوستان
۳_ مشکلات تحصیلی و درس
۴_ وارد شدن به مسئله عشق و جنس مخالف
۵_ امکان مبتلا شدن به مواد مخدر

به داشته باشید که تمامی این موارد و مواردی دیگر چون مشابه همین می‌تواند در زندگی نوجوان بسیار حائز اهمیت باشد و پایه زندگی او را سست کند. اما مشاوره خانواده نوجوان با برنامه‌ریزی مناسب و آموزش دادن به والدین و نوجوان می‌تواند جلوی تمامی اتفاقات را گرفته تا قبل از افتادن اتفاقی در زندگی نوجوان را نجات دهد.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

چرا میگویند دوره نوجوانی بسیار مهم می باشد:
تمام یادگیری های ما آدم ها در دوره نوجوانی انجام می‌شود اگر دوره نوجوانی و توانایی نوجوان را با مشاوره خانواده نوجوان پیش ببریم می توانیم استعداد او را کشف کنید و تخصص او را در آن حرفه پرورش دهیم تا بتوانند در آینده زندگی بهتری را نسبت به تخصص خود تهیه کند و از بیکاری و نداشتن شغل نجات پیدا کند.
همچنین این دوره به دلیل داشتن روحیه لطیف نوجوان می‌تواند پس از مشکلات شکست بزرگی را در زندگی خود تجربه کنند.
۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰
۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰
۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶
۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴
۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰
اینستاگرام @DR.RAVANSHENAS1
تلگرامTelegram.me/ravanshenasiii

 

One thought on “مشاوره خانواده نوجوانان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *