مشاوره روابط

Posted on Posted in مشاوره خانواده

مشاوره روابط زوجین و اجتماع بر هـیچ کس پوشیده نیست که داشتن رابطه با أفراد دیگر از جمله خانواده ،دوستانآشنایان و إیجاد روابط خوب و ماندگار با آنها چقدر در زندگی فرد حائز أهمیت میباشد .

مشاوره روابط 02122831242
مشاوره روابط۰۲۱۲۲۸۳۱۲۴۲

هر انسانی که نتوانى با دیگران خواه نزدیکان خود ،خواه أفراد دیگر جامعه روابط سالم و بدون مشکل إیجاد کند قطعا از مشکلی درونی رنج میبرد،و باید حتما توسط روانشناس مورد تجزیه و تحلیل مشکل خود قرار گیرندگان زیرا اگر این مشکل حل نشود ،در تمام زندگی فرد تأثیر گزار خواهد بود .

حتما شما هم با افرادی برخورد داشته اید که روابط عمومی خیلی قوی دارید و به محض ورور به یک مکان همه را تحت تأثیر خود قرار میدهند،باید گفت این دسته از أفراد أر کودکی تمرین کافی برأی ارتباط با دیگران داشته تند مثلا  مادران شاغل که فرزند خود را به محل کار میبرند ،از ان دست فرزندانی خواهد داشت که در بزرگسالی روابط اجتماعی خوبی خواهند داشت زیرا از کودکی با أفراد جامعه تامل داشته و در اجتماع  پرورش یا فته اند .

البته این بدان معنا نیست که هر کودکی در دوران خردسالی با مادرش به سرکار برود حتما روابط اجتماعی خیلی خوبی خواهد داشت !این تنبها یک مثال بود برأی کسب اکتسابی روابط اجتماعی فرد با جامعه و اطرافیان،چه بسیار افرادی که در کودکی هیچگاه با پدر و مادر خود به سرکار نر فته اند و بسیار روابط اجتماعی خوبی هم دارند!!!!!

اگر فردی نتوانى با أشخاص،گروه ها ،أفراد فأمیل،دوستان،همکلاسان،نزدیکان خود روابط درست و طبق عرف داشته باشد ،باید حتما توسط روانشناس بررسی شود زیرا این موضوع در تمام مراحل زندگی برأی او دردسر آفرین خواهد بود ،مثلا دختر خانمی که نمیتواند روابط درستی با دیگران داشته باشد بعد از ازدواج نیر قطعا نمیتواند با أفراد فأمیل همسر از جمله مادر شوهر،خوا هر شوهر روابط خوبی داشته و همین امر باعث إیجاد اختلالات در زندگی ز ناشویی او وچه بسا منجر به طلا https://www.linkedin.com/in/fiooreh-fiooreh-1-528037148 ق وی شود !!!؟ https://www.linkedin.com/in/fiooreh-fiooreh-1-528037148

پس بهتر است شخص از هما ن ابت نوجوانی که متوجه شد نمیتواند روابط https://www.linkedin.com/in/fiooreh-fiooreh-1-528037148 خوبی با دیگران باقرار کند به روانشناس مراجعه و مشکل خود را هر چه سریعتین حل نماید .

البته به گفته روانشناسانهر مشکل در إیجاد روابط ،مشکل شخصی تلقی نمیشود ،و حتما نباید فرد را مورد سردنا ،قرار داد ،زیرا در بعضی از روابط شخص مشکلی در إیجاد رابطه و نگه داری آن ندارد اما عوامل محیطی ،شغلی،روابط فامیلی،و عوامل دیگر سبب بر هم خوردن روابط  شخص میشوند.

پس تشخیص اینکه فرد دچار مشکل در إیجاد ارتباط هست یا نه ،به عوامل زیادی بستگی دارد ،و با بر هم خوردن یک یا دو رابطه نباید بر وی برچسب مشکل در إیجاد روابط را زد!!!!!!!!

اگر در إیجاد رابطه با دیگران مشکلی ندارید، اگر اولین فردی هستیدباید که تان به رابطه میدهند ،اگر دوستان قدیمی ریادی دارید ،اگربا أفراد فأمیل خود در ارتباط هستید،البته ارتباط دیداری،نه الکترنیکی شما  مشکل برقراری روابط ندارید !اما اگر دوستان خود را مرتبا و به علل مختلف از دست میدهید،یا در برقراری رابطه حتی با نزدیکترین أفراد مثل همسر ،خواهر،فرزند،پدر،مادر خود دچار مشکل میشوید،مثل در یک هفته دو بار قهر و آشتیی یا جر و بحث دارید متاسفانه باید بدانیم شما دچار اختلال در روابط شده اید .

و بهتر است مشکل را ریشه یابی کرده و حل نمای https://www.linkedin.com/in/fiooreh-fiooreh-1-528037148 ید،قبل از اینکه بر تمام زندگیتان،تأثیر بگذارد ،زیرا در هر شغل و حرفه ای که باشید حتی اگر شغل هم نداشته و خانه نشین باشید ،باز نیاز به إیجاد روابط صحیح دارید !

گروه روانشناسان چاره میتونید در این زمینه چاره رسان  شما بوده و با ارایه رَآه کار علمی و عملی شما را در حل این مشکل یاری کنند.

تهران مشاوره روابط یک-۰۲۱۲۲۸۳۱۲۴۲

شهرستان تلفنی

٢٢٨٣١٢۴٢

One thought on “مشاوره روابط

  1. با سلام و خسته نباسید
    بنده خانمی متاهل هستم. مشکلی که در زندگیم هست حضور دایم برادرم در خانمان هست ایشون در شهر ما دانشجو هستن ولی از دانشگاه که میان تا تقریبا هر روز تا آخر شب خونه ما هستن. همسرم میگه من اصلا تو خونه خودم با تو راحت نیستم. موندم چکار کنم. هر روز عذاب میکشم. خانواده مم اصلا چیزی نمیگن. خوراکی و وسایل میارن که داداشم راحت باشه فکر میکنن دیگه مشکلی نیس! چکار کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *